Наші вчителі

Нема результатів.
    Коломієць Сергій Миколайовичдиректор школи; 1977 р.н.; вища освіта - Харківський державний політехнічний університет, слухач ІПО ХНПУ; канд. техн. наук; 5 років пед. стажу.    Байстрюченко Світлана Григорівна - заст. директора з навчально-виховної роботи, учитель англійської мови та етики; 1964 р.н.; вища освіта – ХНУ ім. Каразіна, Московський ПСТГУ, ІПО ХНПУ ім. Сковороди; 17 років пед. стажу; спеціаліст       І категорії.   Миколаєнко Федір Федорович - заст. директора з навчально-виховної роботи, учитель етики; 1971 р.н.; вища освіта - Московський ПСТГУ, ІПО ХНПУ ім. Сковороди; 1,5 роки пед. стажу.   4. Аламова Ірина Володимирівна – класовод 1 класу; 1971 р.н.; вища освіта - ХНПУ ім. Сковороди; 15 років пед. стажу; спеціаліст ІІ категорії.    Вознюк Тетяна Анатоліївна – класовод 3 класу; 1979 р.н.; вища освіта – ХНУ ім. Каразіна, ІПО ХНПУ ім. Сковороди; 6 років пед. стажу.    Висоцька Оксана Миколаївна  - викладач англійської мови; 1966 р.н.; вища освіта - ХНУ ім. Каразіна; 19 років пед. стажу; спеціаліст І категорії.    Гірдвоін Галина Віталіївна – класовод 2 класу; 1961 р.н.; середньо-спеціальна освіта - Лисичанське педагогічне училище Міністерства освіти України; 22 роки пед. стажу.    Денисова Олена Юріївна – вихователь 5 класу, учитель російської мови та літератури; 1986 р.н.; вища освіта - ХНПУ ім. Сковороди.    Іванова Анна Ігорівна – класовод 4 класу; 1988 р.н.; .; вища освіта - Харківський гуманітарно-педагогічний інститут; 3 роки пед. стажу.    Качан Олександр Юрійович – вихователь 2 классу; 1971 р.н.; середньо-спеціальна освіта - Харківський гуманітарно-педагогічний коледж; 2  роки пед. стажу.    Коваленко Наталія Юріївна – вихователь 3 класу; 1983 р.н.; вища освіта - ХНПУ ім. Сковороди,;3 роки пед. стажу.    Кравцова Наталія Сергіївна – вихователь 1 класу; 1978 р.н.; вища освіта - ХНПУ ім. Сковороди; 8 років пед. стажу.    Лупандіна Віта Володимирівна – вихователь 4 класу, учитель української мови та літератури; 1971 р.н.; вища освіта - ХНПУ ім. Сковороди; 2 роки пед. стажу.    Матвєєвська Юлія Віталіївна – учитель образотворчого мистецтва; 1975 р.н.; вища освіта - Харківська державна академія дизайну мистецтв; 1 рік пед. стажу.    Мігунов Володимир Лаврентійович – учитель математики; 1951 р.н.; вища освіта –Московський Державний Університет; 12 років пед. стажу; спеціаліст вищої категорії.    Миколаєнко Юлія Володимирівна – учитель природознавства; середньо-спеціальна освіта, студентка ІІІ курсу ХНУ ім. Каразіна    Рудінцов В’ячеслав Геннадійович – учитель фізичної культури; 1989 р.н.; середньо-загальна освіта, студент V курсу Харківської Державної академії фізичної культури.    Усова Марина Сергіївна – педагог-організатор, учитель трудового навчання; 1981 р.н.; вища освіта - Українська інженерно-педагогічна академія.    Фомін Олексій Володимирович – учитель історії; 1965 р.н.; вища освіта - ХНУ ім. Каразіна; 24 роки пед. стажу; спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти.    Цеханович Олександр Володимирович – керівник секції бойового багатоборства; 1983 р.н.; вища освіта - Харківська національна академія міського господарства; 4 роки пед. стажу; спеціаліст І категорії.   Шарковська Людмила Юріївна – учитель музики; 1974 р.н.; вища освіта - Харківський державний інститут мистецтв; 16 років пед стажу; спеціаліст ІІ категорії.    Шестак Світлана Сергіївна – керівник гуртка хореографії; 1973 р.н.; вища освіта - Харківський державний інститут культури; 13 років пед. стажу; спеціаліст І категорії.    Ярова Олена Олександрівна – учитель англійської мови; 1975 р.н.; вища освіта - ХНПУ ім. Сковороди; 9 років пед. стажу; спеціаліст ІІ категорії.